Įkrovimo stotelės

Įkrovimo stotelės NAMAMS HomeBox Slim

Siūlome inovatyvų bei pažangų Lietuvoje sukurtą elektromobilių įkrovimo stotelių sprendimą ElintaCharge.

HomeBox Slim įkrovimo stotelės, tai paprastas ir stilingas įkrovimo sprendimas. Įkrovimo galia iki 22 kW. „HomeBox Slim gali būti montuojamas garažuose, automobilių stovėjimo vietose ir kitose privačiose erdvėse.

„HomeBox Slim stotelės pritaikytos naudoti namuose ar biuruose. Gaminys atitinka aukšciausius gamybos standartus, todėl pasižymi ilga eksploatacijos trukme ir aukštu patikimumu. Galima rinktis iš kelių modifukacijų: 1 arba 3 fazių, 16 A arba 32 A.

ĮKROVIMO STOTELĖS VERSLUI IR VIEŠOMS VIETOMS

Elinta CityCharge V2 Plus klasifikuojamos kaip 3 rėžimo vidutinio greitumo įkrovimo stotelės. Jos gali tiekti iki 44 kW (2 x 22 kW) elektros energiją per du Type 2 įkrovimo kabelius.

CityCharge V2 Plus pagamintas naudojant tik aukšciausios kokybės medžiagas. Stotelės tvirtas korpusas pagamintas iš CNC ekstruduoto, CNC būdu apdirbto ir anoduoto aliuminio komponentų, kurie pasižymi aukštu patvarumu.

Šio stotelės puikiai tinka privatiems garažams, laivų įkrovimui, autoparko įkrovimui, viešoms erdvėms bei įmonių teritorijoms.

Papildomi privalumai: išmanu įkrovimas ir galios balansavimas; atsiskaitymas bankine bekontakte kortele; galima modifikacija su lizdais.

Gaukite pasiūlymą

Galime pasiūlyti įrengimo paslaugą, bet ir stotelės nuomos variantą. Susisiekime pasikalbėti apie Jūsų poreikį!