fbpx

Priežiūra ir inspektavimas

Atliekame ne tik rangos, bet ir saulės elektrinių, bei įkrovimo stotelių priežiūrą. Atliekame periodines patikras, kad Jūsų inžinerinė sistema tarnautų ilgai kokybiškai.

Ar jūsų saulės elektrinė dirba optimaliu efektyvumu? Ar esate įsitikinę, kad jūsų investicija į saulės energiją apsimoka? Atsakymas glūdi detalioje saulės elektrinės priežiūroje ir inspektavime. Rekomenduojame prieš šiltąjį sezoną pasirūpinti saulės elektrinės būkle.

Saulės elektrinių priežiūra

Saulės elektrinių priežiūra, apžiūra ir inspektavimas

Ar jūsų saulės elektrinė dirba optimaliu efektyvumu? Ar esate įsitikinę, kad jūsų investicija į saulės energiją apsimoka? Atsakymas glūdi detalioje saulės elektrinės priežiūroje ir inspektavime. Rekomenduojame prieš šiltąjį sezoną pasirūpinti saulės elektrinės būkle.

Mūsų specialistai pasiruošę atlikti Jūsų saulės elektrinės inspektavimą ir priežiūrą, kuri susideda iš šių pagrindinių punktų:

1. Vizualinis patikrinimas: dėmesys detalėms

Saulės modulių išorinės būklės tikrinimas yra kaip reguliarios sveikatos patikros jūsų saulės elektrinėje. Vizualiai patikrinsime ar saulės modulių paviršius atitinka gamintojo keliamus reikalavimus ir natūralų nusidėvėjimą. Apžiūros metu patikriname ar nėra akivaizdžių įbrėžimų, purvo ar dulkių.

2. Efektyvumo matavimas: patikriname grandinės voltažą

Apžiūros metu patikriname stringo voltažą, įsitikindami, kad jis atitinka normas. Patikriname, ar visi moduliai generuoja energiją proporcingai. Šis žingsnis yra esminis norint išvengti galimų gedimų, kurie gali paveikti efektyvumą. Be to, matavimai leis jums stebėti ir optimizuoti saulės elektrinės veikimą.

3. Elektros laidų patikrinimas: sistemos tinklo patikrinimas

Inspektavimo ir apžiūros metu patikriname, ar elektros laidai yra nepažeisti ir tinkamai prijungti. Pamatuojame elektros laidų laidumo ir varžos parametrus, taip pat įžeminimo varžą. Šie patikrinimai užtikrins stabilų energijos perdavimą ir sumažins galimus gedimus dėl laidų ar įžeminimo problemų.

4. Saulės modulių valymas (pasirinktinai): maksimalaus efektyvumo užtikrinimas

Pasirinktinai galite atlikti saulės modulių valymą, siekiant išlaikyti maksimalų apšvietimo įsisavinimą. Tai ypač svarbu regionuose, kurie linkę į didelius dulkėtumus arba kur retai lyja.

5. Bendroji rangos patikra: patikriname ar sistema sumontuota teisingai

Patikriname, ar saulės elektrinė sumontuota pagal gamintojų reikalavimus, atsižvelgiant į optimalų modulių padėtį ir įdiegimą, įskaitant optimizatorius ir kitus įrenginius. Šis žingsnis yra esminis užtikrinant, kad visos sistemos dalys veiktų sinergiškai.

6. Bendra veikimo analizė ir dokumentavimas: efektyvumo seka

Turėdami didelę bazę veikiančių saulės elektrinių Lietuvoje, mes galime patikrinti ar Jūsų saulės elektrinės generaciją atitinka efektyvumo normas, palyginant ją su kitomis panašaus dydžio saulės elektrinėmis. Ši analizė leis jums nustatyti bet kokius potencialius veikimo skirtumus ir prireikus įsikišti.

Reguliarios saulės elektrinės priežiūros ir inspektavimo procedūros yra pagrindinės efektyvumo ir ilgaamžiškumo užtikrinimo priemonės. Pasitikėkite profesionalų komanda, kad jūsų saulės elektrinė dirbtų ne tik šiandien, bet ir ilgam ateityje.

Gaukite pasiūlymą

Susisiekite su mumis ir pateiksime Jums tinkamiausią pasiūlymą!

    Dėkojame, Jūsų žinutė nusiųsta.
    Netrukus susisieksime!

    Uždaryti

    Atlikti darbai​