Projektavimas

Saulės elektrinių projektavimas

Saulės elektrinė Jūsų poreikiams padės ne tik sumažinti išlaidas už suvartojamą elektros energiją, bet ir padės kurti žalesnę aplinką. Saulės jėgainės yra projektuojamos kiekvienam individualiai ir pagal kiekvieno vartotojo poreikį. Šiomis dienomis įsirengti ir išlaikyti saulės jėgainę tampa vis lengviau. Sparčiai tobulėjančios technologijos ir įranga padeda sugeneruoti elektros energiją net ir nesant palankiam saulės apšvietimui. Pagal parengtą projektą saulės jėgainę galima įsirengti įvairiose vietose, todėl svarbu prieš pradedant darbus įsivertinti objektą ir aplinką.

Litsol projektuotojai naudoja specialias programas norint užtikrinti elektros energijos sistemų teisingą veiklą. Taip pat kiekvienam projektui individualiai atsižvelgiame į geografinę padėtį, saulės jėgainės polinkio kampus bei įvairius galimus šešėliavimus. Atsižvelgiant į įvairius faktorius tokius kaip, fotomodulių perkaitimą, sniegą bei šešėliavimą, paskaičiuojame vidutinę saulės jėgainės atsiperkamumą, produktyvumo vertę. Tikimasi, kad pirmaisiais elektrinės įrengimo metais jėgainės našumas viršys apskaičiuotas vertes.

Projektuojame įvairaus dydžio saulės elektrines

UAB Litsolas projektuoja saulės jėgaines ir fiziniams ir juridiniams asmenims. Privatūs asmenys statosi mažesnės galios elektrines, kurios nereikalauja daug dokumentacijos, o verslo atstovai įsirengia galingesnes elektrines, kurioms reikia atlikti skaičiavimus, įsivertinti kiek yra naudingo ploto ir kiek energijos savo reikmėms įmonė sunaudoja.

Projektuojant saulės elektrinę yra dėliojami saulės moduliai, žiūrimas fotomodulių montavimo kampas, įtampos keitiklio vieta, derinamas projektas su elektros tinklais, rengiami dokumentai, leidimai saulės elektrinės pastatymui.

Gaukite pasiūlymą

Galime atlikti Jūsų saulės elektrinės projektavimą. Susisiekime pasikalbėti apie Jūsų poreikį!