fbpx

Parama verslui

Pasinaudokite valstybės teikiama parama smulkiam ir vidutiniam verslui bei ūkininkams saulės elektrinių įrengimui. Litsol komanda padės parengti reikiamus dokumentus ir pasiruošti šiam kvietimui.

Nuo 2024 m. kovo 6 d. paskelbta parama labai mažoms ir mažoms įmonėms ir ūkininkams, atitinkantiems LMMĮ statusą – iki 35 proc., bei atsinaujinančių išteklių energijos bendrijoms ir piliečių energetikos bendrijoms – iki 45 proc. Kvietimui skirta 62 mln. Eurų.

Pagrindiniai paramos aspektai

Esminiai paramos aspektai

Paramai dėl saulės elektrinių įsirengimo gali kreiptis labai mažos ir mažos įmonės, ūkininkai, atsinaujinančių energijos išteklių ir piliečių energetikos bendrijos.

Finansuojama suma siekia iki 35 proc. verslui ir ūkininkams, o bendrijoms parama siekia net iki 45%. Paramos intensyvumas skaičiuojamas nuo fiksuoto dydžio – 1073 Eurai už 1 kW įrengiamos saulės elektrinės galios. Saulės elektrinės maksimali galia negali viršyti 500kW ir turi būti įrengtos per 18 mėn.

Parama teikiama gamintojams savo ar ūkio poreikiams ir gaminantiems vartotojams. 

Projekto paraiškos teikėjas gali teikti tik vieną paraišką, tačiau paraiškoje gali nurodyti kelis nekilnojamojo turto vienetus. Saulės elektrinė gali būti įrengiama tik nuosavybės teise valdomame turto vienete, kuris privalo būti registruotas Nekilnojamojo turto registre.

Kartu su paramos prašymu, reikės pridėti ir ESO išduotas elektrinės prijungimo prie elektros energijos tinklų sąlygas. Tinkamos sąlygos ir su 0 atidavimu į tinklą, kai saulės elektrinės planuojama įrengti galia ne didesnė nei 100kW.

Padėsime pasiruošti dokumentus

Litsol įmonės specialistai padės Jums pasiruošti reikiamus dokumentus artėjančiam kvietimui. Patarsime kokių ataskaitų ir kokius namų darbus reikia atlikti iki paramos kvietimo paskelbimo ir taip galėsite sutaupyti laiko ir pinigų.

Susisiekite su mumis ir aptarkime Jūsų būsimą saulės elektrinę!

Gaukite pasiūlymą

Susisiekite su mumis ir pateiksime Jums tinkamiausią pasiūlymą!

    Dėkojame, Jūsų žinutė nusiųsta.
    Netrukus susisieksime!

    Uždaryti

    Atlikti darbai​