fbpx

Saulės elektrinės namams

Turėti saulės elektrinę ant namo stogo verta! Tai ilgalaikė investicija, kuri atsiperka vidutiniškai per 4-6 metus. Litsol specialistai pasiruošę parinkti Jūsų poreikius geriausiai atitinkančią saulės elektrinę.

Saulės elektrinės namams iš Litsol ir Jums nereikės rūpintis jokiais projektavimo ir rangos rūpesčiais! Mūsų kvalifikuota komanda parinks Jums tinkamą įrangą, apskaičiuos investicijos atsiperkamumą ir operatyviai įrengs saulės elektrinę ant Jūsų namo stogo ar žemės.

Investicinė grąža

Viskas iš vienų rankų

Patirtis ir kokybė

Kvalifikuota komanda

Ar verta rinktis saulės elektrinę namams?

Ar verta rinktis saulės elektrinę namams?

Saulės elektrinės namams – investicija į ekologišką ateitį, kuri atsipirks per 4-6 metus. Mūsų kompanija naudoja tik kokybišką įrangą, užtikrinančią ilgą saulės kolektorių tarnavimo laiką ir efektyvumą.

Atsižvelgdami į kiekvieno kliento individualius poreikius ir suvartojimą, parenkame tinkamiausią saulės elektrinę. Tai užtikrina, kad jūsų namai gautų optimalų energijos kiekį, kuris būtų pakankamas visiems jūsų namų poreikiams patenkinti.

Saulės elektrinės namams yra ne tik ekologiška ir efektyvi alternatyva tradiciniams elektros tiekimo būdams, bet ir puiki investicija. Taigi, jei norite sumažinti savo energijos sąskaitas ir tapti nešvarios energijos rinkos nepriklausomais, susisiekite su mumis. Mūsų ekspertai padės jums pasirinkti tinkamiausią sprendimą ir sumontuos saulės elektrinę, atitinkančią jūsų individualius poreikius ir suvartojimą.

 

Šiandien yra įvairių saulės elektrinių tipų, pritaikytų skirtingiems poreikiams. Prie tinklo prijungta elektrinė yra puikus pasirinkimas, jei norite naudoti saulės energiją papildomai, o hibridinė saulės elektrinė su baterijomis suteikia ne tik papildomą elektros energijos atsargą, bet ir galimybę naudoti ją, kai nėra saulės. Be to, saulės elektrinės su integruotais išmaniųjų namų sprendimais (tokiais kaip elektromobilio įkrovimo stotele, šilumos siurbliu, vandens šildytuvu ir kt.) suteikia papildomas naudingas funkcijas. Pasirinkimas priklauso nuo Jūsų poreikių ir galimybių, todėl svarbu pasikonsultuoti su specialistais ir rasti tinkamiausią sprendimą.

Atgaukite iki 3230 Eurų su APVA parama.

Pasinaudodami APVA teikiama parama fizinių asmenų saulės elektrinėms, galite atgauti iki 3230 Eurų. Mūsų įmonės specialistai padės Jums visu paramos gavimo keliu- nuo paraiškos užpildymo iki tinkamų dokumentų pateikimo APVA.

Saulės elektrinės kaina

Saulės elektrinės kaina

Saulės elektrinės kaina priklauso nuo daugelio veiksnių, tokių kaip galios, komplektacijos, montavimo vietos ir kitų. Reikia atsižvelgti į savo individualius poreikius ir sunaudojamą elektros energiją per metus, kad galėtumėte nustatyti tinkamą galios ir komplektacijos variantą. Saulės elektrinės galia namams svyruoja nuo 5 kW iki 30 kW, o didesnės galios jėgainės gali būti naudojamos komerciniuose objektuose. Dažniausiai renkamasi 6 kW ar 10 kW galios saulės elektrinės, tačiau renkantis reikėtų atsižvelgti į stogo dangą, montavimo vietą ir kitus veiksnius.

Jei turite mažai sunaudojamos elektros energijos, geriausiai tinka 6 kW galios saulės elektrinė. Tačiau jei norite visiškai aprūpinti savo namą elektros energija, geriausias pasirinkimas būtų 10 kW galios komplektas, kuris atsiperka per 3 metus. Atsižvelgdami į Jūsų poreikius, mes galime padėti jums pasirinkti tinkamiausią komplektaciją ir nustatyti saulės elektrinės kainą.

Kainos taip pat priklauso nuo montavimo vietos. Saulės elektrinę galima įrengti ant stogo, vietoj stogo dangos arba ant žemės. Montavimo vieta taip pat turės įtakos elektros energijos gamybos efektyvumui. Mes siūlome individualius pasiūlymus su rekomenduojamais sprendimais, kad galėtumėte žinoti, kiek kainuos būsima saulės elektrinė. Investuojant į saulės elektrinę, jūs gaunate ne tik nepriklausomybę nuo elektros energijos kainų, bet ir mažesnę elektros sąskaitą jau po pirmųjų mėnesių nuo jėgainės pajungimo.

Tikslią saulės elektrinės kainą galite gauti pasinaudoję saulės elektrinės skaičiuokle mūsų tinklalapyje.

Gaukite pasiūlymą

Susisiekite su mumis ir pateiksime Jums tinkamiausią pasiūlymą!

    Dėkojame, Jūsų žinutė nusiųsta.
    Netrukus susisieksime!

    Uždaryti

    Atlikti darbai​