fbpx

Paskolos verslui

Pasinaudokite Invega teikiamomis lengvatinėmis paskolomis juridiniams asmenims. Palūkanų maržą nuo 1%, plius 6 mėn. EURIBOR.

Invega teikiamos priemonės Tiesioginės paskolos, skirtos atsinaujinančių išteklių energetikos projektams finansuoti“ tikslas- didinti atsinaujinančių išteklių naudojimą įmonėse ir ūkiuose. Finansavimas gali būti skiriamas saulės elektrinėms statyti, kurie siekia naudoti pagamintą elektrą patys ar vystyti saulės elektrinių parkus.

Pagrindiniai paramos aspektai

Esminiai aspektai

Paskolos gali būti skiriamos: Mažoms ir vidutinėms įmonėms; Didelėms įmonėms; Ūkininkams, žemės ūkio įmonėms (MVĮ).

Finansuojami projektai: Saulės ir vėjo energijos elektrinių įrengimui savo vartojimo reikmėms; Investicijoms į gaminančių vartotojų saulės, vėjo elektrinių parkų vystymo projektus.

Palūkanų dydžiai:

Siekiantiems gaminti elektros energiją savo reikmėms: 1% marža ir 6 mėn. EURIBOR;

Investuojantiems į gaminančių vartotojų parkus: 2,5% marža ir 6 mėn. EURIBOR.

Kiti svarbūs aspektai:

Priemonei skirta 50 mln. Eur iš INVEGOS fondo;
Paskolos suma negali viršyti 10 mln. Eur;
Vienam paskolos gavėjui gali būti suteikiamos kelios paskolos, tačiau bendra jų suma negali būti didesnė nei 10 mln. Eur;
Projekto finansavime turi dalyvauti bent vienas privatus finansuotojas ir prisidėti ne mažiau kaip 20 proc. projekto sumos (paskolos gavėjas prisideda savo lėšomis, arba projekte dalyvauja kitas juridinis/fizinis asmuo).

Finansuoti tinkamos išlaidos:

žemės sklypo sutvarkymas, infrastruktūros ir inžinerinių tinklų bei sistemų sklype įrengimas ir (ar) sutvarkymas ir apsaugos įrengimo darbai; saulės ir (ar) vėjo elektrinės ir reikalinga įsigyti susijusi elektros įranga, konstrukcijos, kabeliai bei susiję montavimo (derinimo) darbai ir kiti susiję saulės ir (ar) vėjo elektrinės statybos darbai; elektros kabelių tiesimas iki saulės ir (ar) vėjo elektrinės prijungimo vietos; energijos skirstymo operatoriaus tinklo dalies reikalingos investicijos pagal prisijungimo sąlygas; elektros energijos kaupikliai ir (ar) jų sistemos įrengimo darbai.

Padėsime paruošti dokumentus

Litsol įmonės specialistai padės Jums pasiruošti reikiamus dokumentus Invega paskolai gauti.

Susisiekite su mumis ir aptarkime Jūsų būsimą saulės elektrinę!

Gaukite pasiūlymą

Susisiekite su mumis ir pateiksime Jums tinkamiausią pasiūlymą!

    Dėkojame, Jūsų žinutė nusiųsta.
    Netrukus susisieksime!

    Uždaryti

    Atlikti darbai​