fbpx

Nuoma

Litsol kartu su partneriu Enegrid savo fiziniams ir juridiniams klientams gali pasiūlyti saulės elektrinės nuomos paslaugą.

Suprantame, kad saulės elektrinė yra brangi investicija, tad savo klientams siūlome saulės elektrinės nuomos paslaugą. Nuomodamiesi saulės elektrinę, Jūs ne tik sutaupysite, bet ir ilgam laikui užsitikrinsite stabilią elektros kainą!

Įkrovimo stotelės namams Homebox Slim

Saulės elektrinės nuoma namams

Pastaruoju metu elektros kaina svyruoja labai drastiškai ir tai daugeliui vartotojų sukelia neplanuotų finansinių išlaidų. Namų vartotojai, kurie neturi saulės elektrinės, tai kuo puikiausiai supranta.

Norėdami padėti savo klientams išvengti neprognozuojamų elektros kainos svyravimų, galime pasiūlyti nuomos paslaugą kartu su Enegrid.

Litsol specialistai įrengs Jūsų saulės elektrinę, o Jums liks tik pasirašyti sutartį su Enegrid. Tokiu būdu nepatirsite didelių pradinių investicijų, o mokėsite tik fiksuotą mokestį už saulės elektrinę ar pagamintą kWh.

Sutartis sudaroma nuo 10 iki 20 metų, kurią bet kuriuo metu galima nutraukti, sumokant likutinę saulės elektrinės kainą. Šis modelis užtikrins, kad namų išlaidas galėsite prognozuoti daug stabiliau.

Nemokama konsultacija

Mūsų specialistai Jums patars kokio dydžio saulės elektrinė tinkamiausia. Suteiksime nemokamą konsultaciją ir pateiksime finansinės naudos ataskaitas nemokamai!

Įkrovimo stotelės verslui ir viešoms vietoms

Saulės elektrinės nuoma verslui

Verslui turėti saulės elektrinę šiais laikais tampa ne prabanga, o būtinybė. Ženklūs elektros kainos svyravimai daliai verslų ženkliai sumažino apyvartinio kapitalo rezervus.

Kartu su Enegrid nuomos modeliu, siekiame, kad verslo klientai savo turimą kapitalą naudotų savo verslo plėtrai, o mes suteiksime elektros kainos stabilumą ilgam. Sutartis dažniausiai sudaroma 10-20 metų laikotarpiui, tačiau klientams suteikiame galimybę ir trumpesniam laikotarpiui.

Visą sutarties laikotarpį klientas bus užtikrintas prognozuojama ir pigia elektros energijos kaina, kuri leis efektyviai planuoti įmonės biudžetą ir išlaidas.

Turėti saulės elektrinę ant savo stogo verta, nes taip nebus elektros perdavimo išlaidų, jei pagamintą elektros energiją sunaudosite iš kart.

Po sutarties laikotarpio, klientas saulės elektrinę gali nusipirkti iš Enegrid už likutinę jos vertę.

 

Gaukite pasiūlymą

Susisiekite su mumis ir pateiksime Jums tinkamiausią pasiūlymą!

    Dėkojame, Jūsų žinutė nusiųsta.
    Netrukus susisieksime!

    Uždaryti

    Atlikti darbai​