fbpx

Finansavimas

Litsol esame pasiruošę ne tik įrengti Jūsų saulės elektrinę, tačiau bendradarbiaudami su finansavimo įstaigomis, galime pasiūlyti ir geriausius finansavimo sprendimus.

Bendradarbiaujame su finansavimo įstaigomis, kad klientams pasiūlytume geriausius finansavimo sprendimus, nuo paprastos paskolos iki nuomos sprendimo. Finansavimas galimas fiziniams ir juridiniams asmenims.

Saulės elektrinių nuoma

Saulės elektrinių nuoma

Bendradarbiaujame su saulės elektrinių nuomos įmone Enegrid, kurios dėka galime klientams pasiūlyti saulės elektrinių nuomos paslaugas.

Visas nuomos procesas labai paprastas. Kartu su Enegrid specialistais apskaičiuojame maksimalią saulės elektrinės galią, kurią galime pritaikyti nuomos sprendimu bei pateikiame rangos terminą.

Klientui lieka tik pasirinkti, kokiu būdu jis norės atsiskaityti už saulės elektrinę: už pagamintas kWh ar už fiksuotą mėnesinį mokestį.

Nuomos sutartis sudaroma nuo 10 iki 20 metų. Nuo pasirinkto laikotarpio priklauso ir įmokos dydis.

Saulės elektrinių nuoma – tai kartu su Enegrid įmone teikiama nuomos paslauga teikiama fiziniams ir juridiniams asmenims. Susisiekite su Litsol konsultantais ir gaukite geriausią nuomos pasiūlymą jau dabar.

Saulės elektrinių nuoma

Apyvartinį kapitalą naudokite savo verslo vystymui ir plėtrai. Mes pasirūpinsime stabilia elektros energijos kaina. Nepatirdami didelių išlaidų turėkite fiksuotą elektros energijos kainą ilgam namuose ir versle!

Paskolos saulės elektrinių įrengimui

saulės elektrinių nuoma

Paskolos saulės elektrinių įrengimui

Turėkite savo nuosavą saulės elektrinę be jokių išlaidų! Padėsime Jums įsirengti saulės elektrinę, kuri generuos pajamas ir padengs įrengimo kaštus. Išlaidos, kurias patirtumėte už elektros energiją, padengs finansavimo kaštus.

Saulės elektrinė su finansavimo kaštais atsipirks per 4-6 metus, o Jūs būsite neišleidę nei vieno papildomo euro.

Galime pasiūlyti mūsų partnerių „Swedbank“ ir „Inbank“ teikiamas specialiąsias sąlygas saulės elektrinės įrengimui.

Finansavimo laikotarpiu pinigus, kuriuos skirtumėte sąskaitoms už el. energiją dengti, galėsite dengti saulės elektrinės įrengimo išlaidas. Vidutiniškai po 4-6 metų saulės elektrinės pagaminta el. energija padengia įrengimo ir finansavimo kaštus.

Pavyzdžiui, skolinantis 7 000 Eurų, kai sutartis sudaroma 60 mėn. terminui, metinė palūkanų norma – 4.90%, sutarties sudarymo mokestis – 1.5%, sutarties administravimo mokestis – 0.02%, BVKKMN – 5.65%, bendra mokėtina suma – 8 024.40 EUR, mėnesio įmoka tik – 133.74 EUR.

saulės elektrinių nuoma

Gaukite pasiūlymą

Susisiekite su mumis ir pateiksime Jums tinkamiausią pasiūlymą!

    Dėkojame, Jūsų žinutė nusiųsta.
    Netrukus susisieksime!

    Uždaryti

    Atlikti darbai​