fbpx

Saulės elektrinės verslui

Esame įrengę visą eilę saulės elektrinių projektų ant juridinių asmenų pastatų stogo ar žemės. Suprasdami verslo poreikius, parenkame tinkamos galios ir įrangos komplektaciją, bei pateikiame investicijos atsiperkamumo grafiką.

Pasirinkę saulės elektrinės sprendimą iš Litsol, Jums nereikės rūpintis jokiais projektavimo ir rangos rūpesčiais! Mūsų kvalifikuota komanda gaus leidimus, suprojektuos, sumontuos ir priduos saulės elektrinę atsakingoms institucijoms. Taip pat, teikiame ir saulės elektrinių priežiūros paslaugas.

Investicinė grąža

Viskas iš vienų rankų

Patirtis ir kokybė

Kvalifikuota komanda

Ar verta rinktis saulės elektrinę verslui?

Ar verta rinktis saulės elektrinę verslui?

Saulės elektrinės yra vertingas sprendimas verslui, nes jos suteikia galimybę sutaupyti lėšų ir pasiekti didesnį finansinį stabilumą. Verslas, kuris naudoja saulės elektrines, yra naudingesnis aplinkai, nes tokių elektrinių naudojimas padeda sumažinti anglies dvideginio emisijas ir kitus kenksmingus išmetimus. Be to, šis sprendimas gali padėti padidinti verslo reputaciją, nes vis daugiau žmonių nori remti įmones, kurios yra atsakingos socialiai ir ekologiškos.

Elektrinė verslui yra svarbus sprendimas daugelyje sričių, įskaitant gamyklas, logistikos ir prekybos įmones, fabrikus, kepyklas, leidyklas ir medicinos įstaigas. Šie verslai turi didelius elektros energijos poreikius, todėl saulės elektrinės gali būti naudingas sprendimas jų poreikiams patenkinti ir išvengti didelių elektros energijos sąskaitų.

Viena iš svarbiausių priežasčių, kodėl saulės elektrinės yra naudingos verslui, yra tai, kad jos mažina reguliarias išlaidas. Tai yra labai svarbu, nes reguliarios išlaidos gali labai paveikti verslo pelningumą ir stabilumą. Su saulės elektrinėmis, verslas gali sutaupyti lėšų, nes jas naudojant reikia mažiau pirkti elektros energijos iš išorės šaltinių. Be to, verslas gali gauti mokesčių lengvatas ir kitas finansines paskatas, kad įrengtų saulės elektrinę.

Kitas svarbus privalumas, susijęs su saulės elektrinėmis verslui, yra tai, kad jas naudojant nebelieka rizikos patirti neplanuotas išlaidas, susijusias su elektros energija. Kadangi saulės elektrinės gamina elektros energiją be jokios taršos, tai padeda apsaugoti verslą nuo netikėtų mokesčių padidėjimų ir kitų išlaidų, susijusių su tradicinių elektros energijos šaltinių naudojimu.

Su valstybės parama atgaukite iki 40% išlaidų!

Pasinaudokite valstybės teikiama parama Jūsų nuosavai saulės elektrinei. Mūsų specialistai padės Jums pasiruošti reikiamus dokumentus ir parinks geriausiai Jūsų poreikius atitinkančią saulės elektrinę.

Saulės elektrinės kaina ir terminai

Saulės elektrinės kaina ir terminai

Saulės elektrinės yra puikus sprendimas norint sumažinti elektros energijos sąnaudas, tačiau daugelis žmonių nežino apie jos kainą ir procesą. Rangos kaina vidutiniškai siekia 750 Eurų be PVM už vieną kW, o tai yra investicija, kuri atsiperka per vidutiniškai 4-6 metus ir taip suteikia galimybę sutaupyti elektros energijos sąnaudas ilgą laiką.

Jei planuojate įrengti saulės elektrinę iki 100 kW galios, tai vidutiniškai procesas užtruks apie 3 mėnesius, o jei reikės įrengti saulės elektrinę su galingumu virš 100 kW, tai vidutiniškai procesas užtruks apie 6 mėnesius.

Litsol įmonė bendradarbiauja su finansinėmis institucijomis, tad galime savo klientams pasiūlyti geriausius finansinius sprendimus. Kartu su partneriu Enegrid savo klientams galime pasiūlyti ir saulės elektrinės nuomos paslaugą. Klientai gali atsiskaityti fiksuota suma už kWh arba už fiksuotą mėnesinį mokestį.

Taigi, reikia atsižvelgti į saulės elektrinės kainą ir įrengimo procesą planuojant investicijas į savo verslą. Be to, verta paminėti, kad saulės elektrinės kaina gali skirtis priklausomai nuo įrengimo vietos, pasirinktos saulės elektrinės technologijos, galios ir kitų faktorių. Vis dėlto, pasirinkus tinkamą saulės elektrinės projektą ir patikimą įmonę, saulės elektrinė galėtų būti puiki ilgalaikė investicija, kuri padės sutaupyti elektros energijos sąnaudas ir taip sumažins aplinkos taršą.

Gaukite pasiūlymą

Susisiekite su mumis ir pateiksime Jums tinkamiausią pasiūlymą!

    Dėkojame, Jūsų žinutė nusiųsta.
    Netrukus susisieksime!

    Uždaryti

    Atlikti darbai​