fbpx

Įkrovimo stotelės.
Montavimas ir priežiūra.

Litsol įmonė bendradarbiauja su geriausiais Lietuvos ir pasaulio elektromobilių įkrovimo stotelių gamintojais, todėl savo klientams galime pasiūlyti geriausią įrangą už konkurencingą kainą, bei greitą rangos procesą.

Turėti nuosavą įkrovimo stotelę namuose ar versle dar niekada nebuvo taip paprasta. Litsol specialistai suprojektuos ir parinks tinkamą įrangą, sumontuos bei pasiūlys galimus papildomus uždarbio variantus, atveriant įkrovimo paslaugą ir tretiesiems asmenims.

Investicinė grąža

Viskas iš vienų rankų

Patirtis ir kokybė

Kvalifikuota komanda

Įkrovimo stotelės namams

Įkrovimo stotelės namams

Įkrovimo stotelės namuose – kas tai yra, kokie yra naudojimo privalumai ir kaip pasirinkti tinkamą įkrovimo stotelę, kad automobilis būtų įkrautas greičiau nei per mėnesį?

Stotelė namuose suteikia galimybę užkrauti elektrinį automobilį tiesiogiai namų kieme arba garaže. Tai yra patogus ir efektyvus būdas, kaip užtikrinti, kad automobilis visada būtų pasiruošęs keliauti. Be to, tai yra taupus ir draugiškas aplinkai sprendimas, nes dauguma stotelių yra maitinamos iš saulės baterijų ar kitų atsinaujinančių energijos šaltinių.

EV įkrovimo įrenginio greitis yra labai svarbus veiksnys, kai renkatės tinkamą stotelę. Pavyzdžiui, pagal įkrovimo galią stotelės skirstomos į kelias kategorijas – nuo 3,7 kW iki 22 kW. Kuo didesnė įkrovimo galia, tuo greičiau bus įkrautas automobilis. Pavyzdžiui, 7 kW stotelė galės įkrauti vidutinio dydžio elektromobilį per 4-6 valandas, o 22 kW stotelės greitis bus netgi didesnis.

Taip pat svarbu pasirinkti tinkamą stotelės rūšį. Egzistuoja dvi pagrindinės stotelės rūšys: įprastos AC stotelės ir greitosios DC stotelės. Įprastos AC stotelės yra daug pigesnės, bet jų įkrovimo greitis yra lėtesnis. Greitosios DC stotelės yra daug brangesnės, bet jos leidžia automobilį įkrauti daug greičiau. Jei jums reikia greito ir efektyvaus įkrovimo, rekomenduojame rinktis greitąją DC stotelę.

Galų gale, svarbu atsižvelgti į kainą. Įkrovimo stotelės kaina gali skirtis nuo kelių šimtų iki kelių tūkstančių eurų, priklausomai nuo galios ir greičio. Vidutiniškai įkrovimo įrenginys namuose kainuoja nuo 700 iki 2000 eurų. Be to, reikia atsižvelgti ir į įrengimo kainą.

Parama įkrovimo stotelių įrengimui.

Pasinaudokite LEA teikiama parama įkrovimo stotelių įrengimui ir atgaukite iki 80% tinkamų finansuoti išlaidų. Litsol specialistai padės Jums suprojektuoti, įrengti bei pateiks visus dokumentus paramai gauti.

Įkrovimo stotelės verslui ir viešoms vietoms

Įkrovimo stotelės verslui ir viešoms vietoms

Elektromobilių skaičius pasaulyje sparčiai auga, o kartu su jais didėja ir poreikis užpildyti elektromobilių baterijas. EV pakrovimo stotelės yra puikus būdas užtikrinti paprastą, greitą ir patikimą elektromobilių įkrovimą tiek verslo, tiek viešųjų vietų lankytojams.

Verslui svarbu suprasti, kad įkrovimo taškas yra ne tik paslauga lankytojams, bet ir puiki galimybė pritraukti naujus klientus ir gerinti verslo įvaizdį. EV įkrovimo stotelės gali būti naudingos restoranams, prekybos centrams, viešbučiams, stovyklavietėms ir kitoms viešoms vietoms, kuriose lankytojai praleidžia tam tikrą laiką.

Stotelės gali būti skirtingų greičių ir jų kaina priklauso nuo greičio. Pagrindiniai greičio tipai yra:

 1. Greitojo įkrovimo – leidžia įkrauti elektromobilio bateriją per 30 minučių iki 80%
 2. Standartinės stotelės – leidžia įkrauti elektromobilio bateriją per 4-8 valandas
 3. Lėtojo įkrovimo- skirtos namų ar biurų naudojimui ir leidžia įkrauti elektromobilio bateriją per 8-12 valandų

Verslo savininkams svarbu pasirinkti tinkamą greičio tipą atsižvelgiant į savo klientų poreikius ir galimybes. Restoranai ir prekybos centrai gali pasirinkti greitąjį įkrovimą, kad klientai galėtų greitai įkrauti savo elektromobilius ir pratęsti savo apsipirkimo ar maitinimosi laiką. Tačiau viešbučiai ir stovyklavietės gali pasirinkti standartines įkrovimo stoteles, nes lankytojai paprastai praleidžia daugiau laiko ir gali palikti savo elektromobilius įkrauti per naktį.

Taigi, įkrovimo stotelės yra ne tik patogus būdas užtikrinti elektromobilių įkrovimą, bet ir puiki galimybė pritraukti naujus klientus ir gerinti verslo įvaizdį.

Gaukite pasiūlymą

Susisiekite su mumis ir pateiksime Jums tinkamiausią pasiūlymą!

  Dėkojame, Jūsų žinutė nusiųsta.
  Netrukus susisieksime!

  Uždaryti

  Atlikti darbai​