fbpx

10 kW saulės elektrinės kaina. Už kiek galiu įsirengti?

Premium komplektacijos 10 kW saulės elektrinė su Huawei įtampos keitikliu ir Jinko Tiger N-Type moduliais, nuo įrengimo iki ESO ir APVA dokumentų pridavimo. Žinomiausi ir patikimiausi pasaulio gamintojai su naujos kartos komponentais vidutiniškai kainuoja apie 1000 Eurų už kW su montavimo darbais.

Į komplektaciją įeina 24 vnt., Jinko Tiger N-Type 415W galios moduliai, kuriems yra suteikiama 25 metų produkto garantija. 1 vnt., Huawei 10kW galios inverteris, kuris turi integruotą apsaugą nuo viršįtampių, bei nuotolinio stebėjimo galimybę su 10 metų garantija. Montavimo konstrukcijos Corab, kitos medžiagos tokios kaip AC ir DC dalies laidai, apsauginiai vamzdžiai, saulės elektrinės montavimo ir paleidimo darbai, taip pat į kainą įeina ir visų reikalingų dokumentų paruošimas ESO elektrinės pridavimui ir APVA paramai.

Saulės monokristaliniai moduliai Jinko Tiger N-Type JKM415N-54HL4-B 415W 21,74% Mono, 25 metų produkto garantija. Suteikiama 30 metų efektyvumo garantija, kuri garantuoja, kad po 30 metų modulis dirbs ne mažesniu kaip 87,4% efektyvumu Modulio matmenys: 1722*1134*30 mm. Visi Jinko moduliai nuo 2021 metų išlaiko aukščiausią patvarumo reitingą.

Inverteris HUAWEI SUN2000-10KTL M1, 10kW, 3F, integruotas apsauga nuo viršįtampių, nuotolinio stebėjimo galimybė, 10 metų garantija. Šis įtampos keitiklis turi itin tylų radiatorinį aušinimą, palaiko tiek optimizatorius tiek Huawei LUNA baterijas be papildomu išlaidų.

Corab yra Lenkijos įmonė, turinti beveik 30 metų patirtį elektronikos ir plieno bei aliuminio komponentų gamybos srityse. Jau daugelį metų dinamiškai veikia fotovoltinių produktų pramonėje kaip modulių montavimo sistemų gamintojas ir žinomų prekės ženklų platintojas. Įmonės misija nuo pat įkūrimo pradžios yra sukurti aukštos kokybės produktus, saugius vartotojui. Šiuo metu visi produktai gaminami modernioje Bartoszyce gamykloje.

10 kW saulės jegainė užims apie 50-60 kv.m namo stogo ploto. Tokios galios saulės jėgainė sugeneruos per metus nuo 9000 iki 10 000 kWh energijos. Patys apsirūpinsite reikiama elektros energija, o ko nesunaudosite galėsite padėti pasaugoti į ESO tinklus. Sumažinsite gaunamas elektros sąskaitas, taip pat už įsirengtą elektrinę galite susigrąžinti iki 35 proc., išlaidų su APVA parama.